ציפוי ננו לרכב נתניה

מכון דיטיילינג וטיפוח הרכב בנתניה

דיטיילינג חיצוני לרכב

דיטיילינג פנימי לרכב

הכנה למכירה

שם טוב דיטיילינג מומחה דיטיילינג בנתניה. טיפולי פלסטלינה - פוליש - ווקס לרכב. ניקיון קפדני של פנים הרכב. תיקונים וניקוי של מושבים מבד ועור. כל השירותים לטפח את הרכב שלכם

דיטיילינג
וטיפוח הרכב

Hero

דיטיילינג וטיפוח חיצוני

טיפול פלסטלינה

טיפול שנועד להסיר זיהומים שלא נדבקו באופן קבוע לצבע של הרכב. במילים פשוטות : הפלסטלינה תוריד הלכלוך שלא ירד מהשטיפה הרגילה, ובמידה ושכן הידבק באופן קבוע אז נצטרך בפוליש אגרסיבי על מנת להסיר אותו.

טיפול פוליש

פוליש מאפשר לטפל בנזקים היותר עמוקים של צבע הרכב. יישום פוליש מוריד את השכבה העליונה של הצבע, המכילה נזקים טבעים או שנגרמו על ידי שטיפה לא נכונה: כגון: שריטות, כתמי מים ולכלוכים כבדים שהפכו למקשה אחת עם הצבע.

ווקס

ווקס היא שכבה המספקת הגנה לצבע של הרכב נגד לכלוכים מים וכתמים. אחרי טיפול פוליש או פלסטלינה שמוריד השכבות הראשונות של הרכב ,חובה לעשות טיפול ווקס כי הצבע של האוטו חשוף וערום. מומלץ לרכבים יוקרתיים טיפול ווקס פעמיים בשנה: לקראת הקיץ והחורף.

שטיפת גוף וגלגלים

שטיפת דיטיילינג היא השטיפה הכי מקצועית לרכב שלכם. השטיפה מדגשת להשאיר את האוטו מבריק ונקי בלי להסיר את שכבות ההגנה שעל צבעו של הרכב. זוהי שטיפה ארוכה וידנית עם שימוש של כלים מיוחדים.

ניקוי מנוע

המנוע הוא החלק היקר והחשוב ביותר ברכב ובכל עט הוא חשוף לחומרים העלולים להזיק לו ולאוטו. הניקיון שלו היא פעולה חשובה לתפקוד תקין של כל רכב. בטיפול ניקוי מנוע אנחנו דואגים לשטוף, להבריק ולמרוח חומרי הגנה לכל חלקי פלסטיק, גומי, צנרת וחלקי המתכת של המנוע כדי להשאיר אותו נקי ומוגן.

ליטוש וחידוש פנסים

לאורך הזמן מכסה הפלסטיק של הפנס מצהיב, כתוצאה מכך אור הנורה מיטשטש ומקצר מרחק התאורה.
טיפול ליטוש פנסים מחזיר השיוף והברק של הפנסים ,מחדש את עוצמתם ומגדיל את שדה הראייה.

הכנה למכירה

שירות הכנה למכירה הוא השקעה לכל דבר. מחדשים את האוטו מבפנים ומבחוץ כדי שתגיעו מוכנים למכירה. רמת החידוש תלויה ברכב ובמחיר שתרצו לבקש. דברו איתנו כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

העבודות שלנו

  צריכים עזרה?

  דיטיילינג וטיפוח פנימי

  ניקוי
  מושבים

  ניקוי
  שטיחים

  שאיבת
  אבק

  טיפול ריח
  בפנים הרכב

  ניקוי ריפודים
  מעור

  חידוש ריפודי
  עור ובד

  טיפול להגנת המושבים
  מנזקי השמש

  תוצאות המזיקות מקרני השמש והחום על מושבי הרכב ידועות לכל אחד. בקיץ אפילו עשר דקות של חשיפה לא מוגנת עלולות לגרום לכוויות. הטיפול המיוחד שלנו יוצר הגנה חזקה למושבים מפני חדירת שמש, חום, חשמל סטטי ונזקי היום יום.

  העבודות שלנו

  דברו איתנו

  תנו לנו לטפח את הרכב שלכם